Czytanie wzmacnia

Ogólnopolska Noc Bibliotek 2021 za nami!

Biblioteka w Kamionce Wielkiej już po raz kolejny wzięła udział w tej wieczorno – nocnej akcji promującej czytelnictwo i biblioteki. VII wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie wzmacnia” przyciągnęło miłośników spędzania wolnego czasu wraz z kulturą, byli to uczniowie z grupy O”A” wraz ze swoją wychowawczynią.

Zagadki i łamigłówki

Podczas spotkania dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, zagadkach i łamigłówkach przygotowanych przez bibliotekarzy.

Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała

Tego wieczoru zawitał do nas teatr MASKA z Krakowa ze swoją bajką o zasadach bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym pt. „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała”.

Mali kucharze

W trakcie wieczoru odbyły się również warsztaty kulinarne z Koła Gospodyń Wiejskich z Kamionki Wielkiej, w czasie których dzieci wykonały smaczne kanapki i ciasteczka.

Wieczór z Franklinem

Wieczór zakończył się głośnym czytaniem z Franklinem.

Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za przeprowadzenie warsztatów kulinarnych oraz Pani Urszuli Dobosz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionce Wielkiej za udział w tym wyjątkowym wieczorze.