Relacja z wycieczki do Krynicy – 2 września
Drugiego września członkowie Klubu Seniora uczestniczyli w wycieczce do Krynicy-Zdroju. Podczas wyjazdu mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy tego regionu. Głównym celem wyprawy była Góra …
Drugiego września członkowie Klubu Seniora uczestniczyli w wycieczce do Krynicy-Zdroju. Podczas wyjazdu mieli okazję podziwiać malownicze krajobrazy tego regionu. Głównym celem wyprawy była Góra …