Zapraszamy na spotkanie autorskie z Pawłem Mateńczukiem – Navalem!

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Pawłem Mateńczukiem, byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM i autorem wielu fascynujących książek oraz programów telewizyjnych!

Spotkanie odbędzie się w dniu 5.10.2023 r., o godzinie 12:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kamionce Wielkiej!

Paweł Mateńczuk przez czternaście lat pełnił służbę w jednym z najbardziej elitarnych oddziałów wojskowych na świecie. Jego doświadczenia i odznaczenia świadczą o niezwykłym poświęceniu oraz determinacji w służbie dla Polski i innych krajów.

Jako autor wielu bestsellerowych książek, w tym „Przetrwać Belize”, „Ostatnich gryzą psy”, „Zatoka” i wiele innych, Paweł dzieli się swoimi niezwykłymi przygodami i historiami z czasów służby wojskowej. Ponadto, jako prowadzący programy telewizyjne takie jak „Ekspedycja – odkrywcy drugiej natury” i „Strzelnica Navala,” oraz jako twórca podcastu „Na celowniku Navala,” przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie szerokiej publiczności.

Ale to nie wszystko! Paweł Mateńczuk angażuje się także w działalność charytatywną, wspierając organizacje humanitarne, a także służby mundurowe. Był również wolontariuszem Muzeum Powstania Warszawskiego i aktywnym uczestnikiem ekstremalnych biegów z przeszkodami oraz ultradługich biegów przekraczających dystans 100 kilometrów. Ponadto, dzieli się swoją wiedzą jako wykładowca na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie.

To będzie niezapomniane spotkanie z człowiekiem, który przeżył i podzieli się swoimi niezwykłymi doświadczeniami. Nie możecie tego przegapić!