Pora dla seniora – Twórcze pasje seniorów

Z przyjemnością informujemy, że za nami już udane warsztaty tworzenia mydełek, które odbyły się w czytelni naszej biblioteki. Dziękujemy wszystkim seniorom, którzy wzięli udział w tych kreatywnych zajęciach, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniem.
Jednak nie kończymy naszych działań! Z ogromną radością zapraszamy seniorów na kolejne warsztaty, tym razem poświęcone sztuce tworzenia świec. Warsztaty stanowić będą doskonałą okazję do nauki nowych umiejętności oraz spędzenia czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do nauki, zabawy i integracji! Warsztaty odbędą się 16 kwietnia 2024 roku w murach naszej biblioteki – zapisy w bibliotece lub pod nr tel. 18 445 66 32

Warsztaty odbywają się w ramach projektu PORA DLA SENIORA realizowanego w ramach programu Generacja 6.0, VI edycja, 2023, ogłoszonego przez fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie.