Pora dla Seniora – gimnastyka dla Seniorów

Zajęcia gimnastyczne są niezwykle istotne, ponieważ pomagają w utrzymaniu sprawności fizycznej oraz ogólnej kondycji organizmu. W ostatnim czasie w ramach projektu „Generacja 6.0” nasi seniorzy pod okiem instruktora mieli okazję doświadczyć korzyści płynących z regularnej aktywności fizycznej. Instruktor prowadzący zajęcia zapewnił profesjonalne wsparcie i indywidualne podejście do każdego uczestnika. Dzięki jego wskazówkom oraz motywacji seniorzy mogli wykonywać ćwiczenia w sposób bezpieczny i efektywny, dostosowany do własnych potrzeb i możliwości.

Projekt „Pora dla seniora”, realizowany przez Gminną Bibliotekę w Kamionce Wielkiej, dofinansowany został przez Fundację BGK w ramach konkursu grantowego „Generacja 6.0”.