MOTOMIKOŁAJE ZNÓW DALI RADOŚĆ

Motomikołaje po raz kolejny przyjechali do Gminy Kamionka Wielka. Od lat wspierają spotkania z osobami z niepełnosprawnościami, w tym roku również pamiętali o „naszych” dzieciach. Motomikołaje przygotowali dla wszystkich obecnych na spotkaniu świąteczne paczki, podobnie jak wójt Gminy Pan Andrzej Stanek, który objął patronat nad tym niecodziennym wydarzeniem. 

Podczas spotkania, które odbyło się w Zespole Szkolno-przedszkolnym w Kamionce Wielkiej, na twarzach rodziców i obdarowywanych dzieci było widać wiele emocji, szczęście, wzruszenie oraz poczucie, że nie pozostają sami. Koncert kolęd
i pastorałek wytworzył radosny nastrój w oczekiwaniu na święta.

W akcję zaangażowali się nie tylko miłośnicy dwóch czy czterech kółek, ale i Klub Seniora, mama Kubusia, KGW z Kamionki Wielkiej, wolontariusze z Zespołu  Szkolno-Przedszkolnego w Kamionce Wielkiej pod opieką Pani Beaty Filipowicz i Pani Katarzyny Popieli.

Wszystkim, którzy otwarli swoje serca na drugiego człowieka serdecznie dziękujemy: FLORENCJA RESTO & BANKIET Kamionka Wielka, MR’JERRY Nowy Sącz Restauracja & Steak House, Zakład Fryzjerski Maria z Kamionki Wielkiej.

Zdjęcia