Empik Go dla Bibliotek! w naszej Bibliotece!

Miło nam poinformować, że nasi Czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z serwisu Empik Go dla Bibliotek!

Otrzymany kod do portalu Empik Go daje możliwość korzystania z jego pełnej oferty e-booków, ponad 6 000 audiobooków oraz ponad 12 000 podcastów.

Materiały pobrane w aplikacji Empik Go i zapisane w „bibliotece” można czytać lub słuchać w trybie offline, bez dostępu do Internetu, w okresie ważności danego kodu. Brak połączenia internetowego uniemożliwia przeglądanie ofert i dodawanie nowych pozycji w „bibliotece”.

Z serwisu Empik Go dla Bibliotek można korzystać na dwóch wybranych przez siebie urządzeniach: telefonie, tablecie i czytniku.

Kod ważny jest 30 dni od daty aktywacji i musi zostać aktywowany w miesiącu swojej ważności – najpóźniej ostatniego dnia danego miesiąca.

Kody mogą otrzymać wyłącznie Czytelnicy naszej Biblioteki oraz jej filii.

Zasady korzystania z e-booków, audiobooków i podcastów w Empik Go dla Bibliotek:

– aby bezpłatnie korzystać z serwisu Empik Go Czytelnik musi posiadać ważną kartę naszej Biblioteki;

– konto czytelnika nie może być obciążone należnościami wobec Biblioteki;

– kody uprawniające do korzystania z e-booków wydawane są w naszej Bibliotece, a także jej filiach bibliotecznych;

– istnieje także możliwość otrzymania kodu drogą e-mailową; aby to zrobić należy wysłać wiadomość na adres naszej poczty elektronicznej: gbpkamionkaw@poczta.onet.pl, a w treści e-maila podać numer swojej karty bibliotecznej.

Aktywacja konta następuje po rejestracji i wpisaniu otrzymanego kodu na stronie Empik Go – www.empik.com/go/biblioteki/kod

Instrukcja korzystania z serwisu Empik Go zamieszczona jest na stronie www.empik.com/go/biblioteki/kod

Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca kod ten wygasa.

Czytelnik może pobrać tylko jeden kod aktywacyjny w danym miesiącu.

Liczba kodów jest ograniczona!

Decyduje kolejność zgłoszeń!