„Dzień Taty” – zajęcia literacko-plastyczne w filii bibliotecznej w Mystkowie

18 czerwca w filii bibliotecznej w Mystkowie odbyły się zajęcia literacko-plastyczne zatytułowane „Tata dużo rzeczy wie, tata zawsze kocha mnie”, które zostały dedykowane wszystkim  tatusiom z racji ich święta.

Do udziału w zajęciach zaproszono klasę I z SP z Mystkowa, by przygotowały dla swych ojców wspaniałe upominki. Dzieci wykonały niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju laurki w kształcie krawata i papierowe pudełeczko na breloczek z sznurka jutowego z drewnianym

Młodzi czytelnicy z ogromnym entuzjazmem wysłuchali opowiadania pt. „Jak tata się z nami bawił”, opowiadali o swoich tatusiach – co robią, kim są z zawodu, w co się z nimi bawią i jak razem spędzają wspólnie czas. Na koniec dzieci obiecały, że w tym szczególnym dniu przygotują Tacie kolację.