Spotkanie z Panem Poetą

11 września nasza biblioteka stała się miejscem prawdziwego poetyckiego show z udziałem niezwykłego gościa – Pana Poety oraz dzieci z klas II Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamionce Wielkiej.

Pan Poeta zadbał, aby spotkanie było kolorowe i nietuzinkowe! Nie zabrakło balonów, różnorakich nakryć głowy, kolorowych okularów przeciwsłonecznych, latających komet oraz pacynek z  książek  autora: „Kura co tyła na diecie” oraz „Kaczka co przebrała miarkę”.

Spotkanie było wspaniałą okazją do zabawy z poezją, odkrywania rymów oraz obfitowało w  ogromną dawką śmiechu wśród wszystkich uczestników. Na zakończenie spotkania Pan Poeta wpisywał dedykacje do książek jego autorstwa zakupionych przez dzieci. Dziękujemy za wspólne spotkanie i miłą zabawę.

Spotkanie odbyło się we współpracy z Powiatową i Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Promocja czytelnictwa”