Malowanie toreb bawełnianych w ramach mikro-projektu „Eko-teczki na książeczki”

Zapraszamy młodzież i seniorów do wzięcia udziału w zajęciach warsztatowych, w ramach projektu „Eko-teczki”na książeczki”, podczas których będziemy malować bawełniane torby.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 14.09.2024 r w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Mystkowie.

Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9.00.

Zapisy i informacje bezpośrednio w bibliotece bądź pod numerem telefonu: 18 445 66 32!