Wakacje z filią biblioteczna w Kamionce Wielkiej

W ostatnich tygodniach lipca dzieci z Niepublicznego Przedszkola Akademia Uśmiechu miały okazję wziąć udział w serii zajęć bibliotecznych zorganizowanych przez Filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamionce Wielkiej.

Podczas spotkań w bibliotece grupa maluchów i starszaków słuchała bajek, rozwiązywała różne rebusy i zagadki, układała puzzle. Dzieci wykonywały również rozmaite prace plastyczne, takie jak chociażby gniotki. Tworzyły przepiękne bransoletki z kolorowych koralików oraz cudowne figurki z ciastoliny.

Przedszkolaki świetnie się bawiły i mamy nadzieję, że miło będą wspominać wakacyjne spotkania w bibliotece, a my dziękujemy im za obecność i już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia w bibliotece.